Egy kicsit magunkról

2 Kor. 10.18: “Mert nem az a kipróbált,
aki magát ajánlja, hanem akit az Úr ajánl.”

Gyülekezetünk a Magyar Pünkösdi Egyházhoz tartozik, amely a világszerte működő pünkösdi-karizmatikus mozgalom része. Napjaink legdinamikusabban növekvő keresztény mozgalma, megújulási irányzata. Jelenleg 500-650 millió főre tehető a pünkösdi-karizmatikus mozgalom létszáma szerte a világon.

Fontosnak tartjuk az Örökkévaló, Teremtő Istennel való közvetlen és személyes kapcsolatot, amelyet Jézus Krisztus által élhetünk meg. Hiszünk abban, hogy megtérés által, Isten gyermekeiként átélhetjük mindazt, ami az Apostolok Cselekedeteiben meg van írva: hit általi gyógyulások, szabadulások, természetfeletti események.

Közösségünk alapvető feladata a tiszta evangélium hirdetése, Istentől kapott kegyelem, és szeretet továbbadása minden ember felé. Célunk az egyén személyes, hitbeli fejlődésének segítése és a krisztusi jellem és életmód megvalósítása.
Barátságos és boldog emberekből álló társaság vagyunk, akik örömöt találunk a keresztény életben, még akkor is, ha nehézségekkel kell szembe néznünk.
Összejöveteleinken együtt énekelünk Istent dicsérő énekeket, hallgatjuk Isten Igéjét, épülünk egymás bizonyságai által. Imádkozunk a szükségben levőkért, betegekért.
Mindenkit szeretettel várunk!